Chat with us, powered by LiveChat
  • Home
  • /Ceska
  • /Salvator Hotels & Apartment Prague, Česká Republika

Salvator Hotels & Apartment Prague, Česká Republika

Salvator Hotel

Historie Salvator Hotels & Apartment – Co stojí za naším úspěchem

Salvator hotels & Apartment, Všechno to začalo v roce 1989 Hotelem Salvator**** a po tomto úspěchu byznys během let dále prosperoval a rostl. Jak se časem hotelová značka Salvator stávala známější, otevřeli jsme v Praze dvě další zařízení – Salvator Apartment (2012) a Salvator Boutique****(2016). Hlavními zákazníky hotelů Salvator jsou převážně Evropané a průměrná délka pobytu je 3-4 noci. Síť hotelů Salvator patří v hodnocení zákazníků k nejoblíbenějším hotelům v Praze.

Kdo je Stáňa Dobrá

Stáňa začala svoji kariéru v Hotelu Salvator **** v roce 1998 jako recepční a postupně se vypracovala na pozici obchodní manažerky s klíčovou rolí ve vedení sítě těchto skvělých hotelů. Stánino nadšení a vášeň pro Salvator po 19 letech práce nepolevuje.

Cíle Stáni Dobré

Zdůrazňuje, že online hodnocení skvěle slouží k získání přehledu o zákaznické spokojenosti. Navíc tvrdí, že obvykle každý třetí zákazník napíše recenzi na stránkách hromadného rezervačního systému a jejím úkolem je odpovědět na všechny zákaznické recenze. Je zjevné, že není lehké poskytnout každému zákazníkovi služby šité na míru, takže hledala systém nebo software, který by jí pomohl lépe využít údaje o zákaznících a umožnil jí tak zautomatizovat část její práce.

Obchodní výzva

I když byl minulý rok velmi úspěšný, je stále co zlepšovat. Stáňa nám řekla, že zákazníci upřednostňují rezervaci přes online cestovní agentury, což vytváří propast mezi hotely a zákazníky. Kromě toho v Praze panuje velká rivalita mezi tří a čtyř hvězdičkovými hotely.

Salvator Hotel CzechDůvod, proč se Stáňa rozhodla pro CRM řešení Guestjoy

Stáňa nám řekla, že Guestjoy je firma, která nabízí skvělý nástroj – software se naprosto snadno používá a má vypracované emailové šablony. I když firma nepochází z České Republiky, reakce zákaznického servisu jsou vždy rychlé a velmi profesionální.

Jak používá Guestjoy, aby pomohla svému byznysu

Stáňa vysvětluje, že personalizace údajů je pro ni důležitá, protože pomáhá získat více zákazníků a tím pádem i dosáhnout vyšších zisků. Vysvětlila nám, že díky možnosti personalizace a díky uvítacím emailům zasílaným zákazníkům před jejich příchodem v jejich rodném jazyce s exkluzivními nabídkami, narostl počet návštevníků webových stránek skupiny Hotelů Salvator a zvýšil se i počet přímých rezervací.

Výsledkem toho bylo

že zákazníci rušili své předešlé rezervace, které udělali přes online cestovní agentury a zarezervovali si pokoj přímo na stránkách hotelu. To také pomáhá podpořit věrnostní program pro zákazníky a přináší více vracejících se hostů.

Stáňa,teď taky používá automatické emaily, které jsou zasílány všem hostům, což jí umožňuje sbírat od nich zpětnou vazbu a pobízet je k vyplnění pozitivních hodnocení v TripAdvisoru. Zvýšení objemu online recenzí posiluje pozici hotelu v žebříccích online hodnocení a vytváří lepší povědomí o značce Salvator Hotel.

salvator hotels and apartment Stana, Salvator Hotels

” Jsem moc ráda, že jsem navázalaspolupráci s firmou Guestjoy. Jednou z úloh na mém seznamu bylo najít pro síť našich hotelů vhodné CRM řešení a systém odesílající automatické e-maily ”

  řekla Stáňa Dobrá – Sales Manager (Salvator Hotels & Apartment)